Förtroendemannaregister Solna stad

Sara Kukka- Salam (S)

Kontaktinformation

E-post:
Sara.Kukka-Salam@politik.solna.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bostadsstiftelsen Signalisten i Solna 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunalråd Föräldraledig 2019-09-01 - 2022-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-11-01 - 2022-10-31
Miljö- och demokratiberedning Ledamot 2019-04-15 - 2020-12-31
Solnabostäder AB 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31