Förtroendemannaregister Solna stad

Faradj Koliev (S)

Kontaktinformation

E-post:
Faradj.Koliev@politik.solna.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och Fritidsnämnden 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2020-12-31
Käppalaförbundet, fullmäktige Ersättare 2019-06-17 - 2022-12-31
Norrvatten, kommunalförbund Ersättare 2019-06-17 - 2022-12-31