Förtroendemannaregister Solna stad

Monika Mannerström Skog (M)

Kontaktinformation

E-post:
Monika.Mannerstrom-Skog@politik.solna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och förskolenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2020-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Stiftelsen Ulriksdals Slottsteater Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31