Förtroendemannaregister Solna stad

Fredrik Johansson (S)

Kontaktinformation

E-post:
Fredrik.Johansson@politik.solna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kompetensnämnden 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2020-12-31