Förtroendemannaregister Solna stad

Gunilla Åberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
Gunilla.Aberg@politik.solna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Byggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2020-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2020-12-31