Förtroendemannaregister Solna stad

Marie Bechara (KD)

Kontaktinformation

E-post:
Marie.Bechara@politik.solna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2020-12-31
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2020-12-31