Förtroendemannaregister Solna stad

Gösta Mårtensson (S)

Kontaktinformation

E-post:
Gosta.Martensson@politik.solna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Råsunda Förstads AB 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Överjärva Gård AB 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31