Per-Ove Nelstrand (S)

Kontaktinformation

E-post:
Per-Ove.Nelstrand@politik.solna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gemensamma familjerättsnämnden Ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31
Socialnämnden 2:e vice ordförande 2021-01-01 - 2022-12-31