Ingemar Alvbom (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bostadsstiftelsen Signalisten i Solna Ersättare 2021-02-23 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-03-15 - 2022-10-31