Peter Rangwe (S)

Kontaktinformation

E-post:
Peter.Rangwe@politik.solna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och förskolenämnden Ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31