Sandra Lindström (V)

Kontaktinformation

Telefon:
0737-576976 (mobil)

E-post:
Sandra.Lindstrom@politik.solna.se

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Exploaterings- och fastighetsberedning Ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31
Kommunalråd Oppositionsråd deltid 2018-11-01 - 2022-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-11-01 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens gruppledare Gruppledare KS 2018-11-01 - 2022-10-31
Mälardalsrådet Ersättare 2019-04-16 - 2023-12-31
Solna-Sundbybergskommittén Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31