Förtroendemannaregister för Solna stad

Magnus Nilsson (M)

Kontaktinformation

E-post:
Magnus.Nilsson@politik.solna.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bostadsstiftelsen Signalisten i Solna Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Råsunda Förstads AB Ersättare 2019-12-16 - 2022-12-31
Solnabostäder AB Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31