Thomas Wallin (M)

Kontaktinformation

E-post:
Thomas.Wallin@politik.solna.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31
Solna tingsrätt Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Överförmyndarnämnden Ordförande 2021-01-01 - 2022-12-31
Överjärva Gård AB Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31