Ebbe Adolfsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
Ebbe.Adolfsson@politik.solna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Miljö- och hälsoskyddsnämnden Ersättare 2021-01-01 - 2022-12-31
Överjärva Gård AB Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31