Andreas Hultberg (M)

Kontaktinformation

E-post:
Andreas.Hultberg@politik.solna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-09-09 - 2022-10-31
Kompetensnämnden Ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31