Egon Eriksson (M)

Kontaktinformation

E-post:
Egon.Eriksson@politik.solna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-09-09 - 2022-10-31
Solna tingsrätt Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Tekniska nämnden Ersättare 2021-01-01 - 2022-12-31