Veronica Nordström (M)

Kontaktinformation

E-post:
Veronica.Nordstrom@politik.solna.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunalförbundet Norrvattens förbundsfullmäktige Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-11-01 - 2022-10-31
Miljö- och demokratiberedning Ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31
Råsunda Förstads AB Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31