Faradj Koliev (S)

Kontaktinformation

E-post:
Faradj.Koliev@politik.solna.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunalförbundet Norrvattens förbundsfullmäktige Ersättare 2019-06-17 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Kultur- och fritidsnämnden 2:e vice ordförande 2021-01-01 - 2022-12-31
Käppalaförbundet, fullmäktige Ersättare 2019-06-17 - 2022-12-31