Inger Grape-Olausson (V)

Kontaktinformation

E-post:
Inger.Grape-Olausson@politik.solna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala pensionärsrådet Ledamot 2021-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-07-25 - 2022-10-31
Omvårdnadsnämnden Ersättare 2021-01-01 - 2022-12-31