Atilla Yavuz (V)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Exploaterings- och fastighetsberedning Ersättare 2021-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Tekniska nämnden 2:e vice ordförande 2021-01-01 - 2022-12-31