Cecilia Bravo (S)

Kontaktinformation

E-post:
Cecilia.Bravo@politik.solna.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arvodeskommittén Ersättare 2018-10-29 - 2022-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-12-09 - 2022-10-31
Omvårdnadsnämnden Ersättare 2021-01-01 - 2022-12-31
Solna tingsrätt Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31