Britt Lingberth (M)

Kontaktinformation

E-post:
Britt.Lingberth@politik.solna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2021-01-01 - 2022-12-31
Solna tingsrätt Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31