Förtroendemannaregister Solna stad

Eva Eriksson (S)

Kontaktinformation

E-post:
Eva.Eriksson@politik.solna.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunalråd Vikarierande kommunalråd 2019-09-01 - 2022-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-11-01 - 2022-10-31
Skolnämnden 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2020-12-31