Förtroendemannaregister för Solna stad

Martin Marmgren (MP)

Kontaktinformation

E-post:
Martin.Marmgren@politik.solna.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bostadsstiftelsen Signalisten i Solna 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Solnabostäder AB 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Trygghetsrådet Ledamot 2019-01-01 - 2020-12-31