Veronica Lindholm (S)

Kontaktinformation

E-post:
Veronica.Lindholm@politik.solna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och förskolenämnden Ersättare 2021-01-01 - 2022-12-31
Solna tingsrätt Nämndeman 2020-12-01 - 2023-12-31