Susanne Nordling (MP)

Kontaktinformation

E-post:
Susanne.Nordling@politik.solna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arvodeskommittén 2:e vice ordförande 2018-10-29 - 2022-10-31
Kommunalförbundet Norrvattens förbundsfullmäktige Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31