Förtroendemannaregister för Solna stad

Nataliya Hulusjö (KD)

Kontaktinformation

E-post:
Nataliya.Hulusjo@politik.solna.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och förskolenämnden Ersättare 2019-01-01 - 2020-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31
Skolnämnden Ledamot 2020-06-16 - 2020-12-31
Valnämnden 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2020-12-31