Martin Karlsson (C)

Kontaktinformation

E-post:
Martin.Karlsson@politik.solna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2:e vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-31
Råsunda Förstads AB Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Skolnämnden Ledamot 2021-02-23 - 2022-12-31