Jon Pettersson (M)

Kontaktinformation

E-post:
Jon.Pettersson@politik.solna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-10-07 - 2022-10-31
Tekniska nämnden Ersättare 2021-01-01 - 2022-12-31