Fredrik Johansson (S)

Kontaktinformation

E-post:
Fredrik.Johansson@politik.solna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31
Kompetensnämnden 2:e vice ordförande 2021-01-01 - 2022-12-31