Förtroendemannaregister för Solna stad

Daniel Frisén (M)

Kontaktinformation

E-post:
Daniel.Frisen@politik.solna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-11-01 2026-10-14
Skolnämnden Ersättare 2021-05-25 2022-12-31